Главная Блог Разное В Білгороді-Дністровському відзначили День Гідності та Свободи
В Білгороді-Дністровському відзначили День Гідності та Свободи

В Білгороді-Дністровському відзначили День Гідності та Свободи

21 Ноябрь 2015 · Категории: Разное

​Представники депутатської фракції «Опозиційний блок» Білгород-Дністровської міської ради разом зі своїми сім’ями прийняли участь у святкуванні державного свята.

Сьогодні, 21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи. Це свято було започатковане указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року. В святковий день, який припав на вихідні, на головній площі міста біла пам’ятника Т.Г. Шевченко, в Білому місті на Дністрі зібралося чимало людей. Малеча с повітряними кульками, в кольорах державного прапору, дорослі з квітами, відомі культурні діячи міста та держслужбовці.

Об 11-ій годині мешканців Білгорода-Дністровського ведучі свята офіційно привітали з Днем Гідності та Свободи та коротко розповіли історію виникнення цього дня. Одразу після урочистого відкриття городян привітали голови міської та районної ради – А.Ф. Гінак та В.В. Лобанов.

Під час свята було неодноразово згадано, про хлопців з Білгорода-Дністровського, які полягли в бою в зоні АТО. Шану віддали також Небесній сотні, назвавши поіменно кожного захисника, відзначивши їх подвиг вищою мірою любові до рідної держави та патріотизму!

По закінченню свята, в знак вшанування пам’яті героїв, загиблих під час революцій, які боролися за свободу та гідність України, мешканці Білгорода-Дністровського поклали квіти біля пам’ятника Т. Г. Шевченко

З нагоди святкування Дня Гідності та Свободи голова Білгород-Дністровського міської партійної організації «Опозиційний блок», депутат Одеської обласної ради, Віктор Андрєєнков, вітає зі святом усіх мешканців міста та району.

«Події, які відбувалися під час різних революцій, починаючи з 2004 року - стали дуже важким іспитом для України. У цей святковий день я з гордістю і від щирого серця можу сказати, що український народ дійсно заслуговує на повагу всього світу! Дві важливі складові державного свята Гідність та Свобода – є нашим безцінним скарбом, який робить нас сильними та об’єднує в сильну та міцну державу. Закликаю усіх зберігати народну Гідність та Свободу, та донести до теперішнього та майбутнього поколінь ідеали свободи та демократії України!».

Нагадаємо, що День Гі́дності та Свобо́ди — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).