Главная Блог Разное Поздоровлення Віктора Андрєєнкова знагоди Дня незалежності України
Поздоровлення Віктора Андрєєнкова знагоди Дня незалежності України

Поздоровлення Віктора Андрєєнкова знагоди Дня незалежності України

23 Август 2015 · Категории: Разное

​Шановні мешканці міста Білгорода-Дністровського та району!

Прийміть найщиріші вітання від всієї команди «Опозиційного блоку» з нагоди відзначення великого національного свята Української Державності!

Від щирого серця вітаю всіх з Днем незалежності України!

У час, коли наша молода країна переживає непрості часи розвитку и становлення, наша головна задача зробити все, аби Україна нарешті набула справжній зміст демократичної держави! Представники «Опозиційного блоку» завжди будуть стояти на тому, щоб голос кожного громадянина був почутий та врахований. Ми надалі робимо все, щоб побороти негаразди й наблизити нашу державу та рідне місто до розквіту да благополуччя.

Наш народ тяжким трудом віками здобував право бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній й чарівній землі. Ми крок за кроком здобували своє право на незалежність та вільнодумство, на право йти тим шляхом який ми обрали особисто.

І сьогодні, як ніколи проявляються найкращі якості нашого народу – єдність духу, патріотизм та відданість Україні. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України, щиро покладатися на успіх наших спільних дій й продовження активної співпраці, яка єднає нас та зміцнює рідну державу. Бажаю всім нам й нашим близьким: миру, щастя та добробуту в кожну оселю.

З повагою,

голова міської партійної організації «Опозиційний блок» в м. Білгороді-Дністровському

Віктор Андрєєнков